19.05.2026
19.05.2026 року студенти Державного професійно-технічного навчального закладу закладу освіти Ігор Бєлов та Єлизавета Маримуха взяли участь у III етапі X Кубка Київського міського голови з шахів «Кришталева тура» серед школярів 10–11 класів та студентів закладів професійної і фахової передвищої освіти міста Києва.
Участь у змаганнях стала чудовою можливістю для молоді продемонструвати логічне мислення, стратегічні навички, уважність та витримку.
Шахи — це не лише інтелектуальна гра, а й ефективний спосіб розвитку аналітичного мислення, концентрації та вміння приймати рішення.
Пишаємось активністю наших студентів, їхнім прагненням до саморозвитку та бажаємо нових досягнень і перемог!