20.06.2026

Творимо добро разом! 

20 червня 2026 року майстри виробничого навчання ДПТНЗ Київське вище професійне училище водного транспорту долучилися до доброї та важливої справи. З любов’ю та вдячністю вони випекли смачні смаколики для родин захисниць і захисників України.
Під час святкового заходу в парку Парк Наталка разом із Київський міський центр соціальних служб та Українська федерація банків продовольства майстри пригощали гостей свята ароматною випічкою та дарували гарний настрій.
Такі заходи є чудовою нагодою висловити щиру подяку нашим військовим та їхнім родинам за мужність, силу духу і незламність. Кожен смаколик був створений із теплом серця, адже підтримка та турбота сьогодні важливі як ніколи.
Дякуємо всім, хто долучився до організації цього свята добра, єдності та вдячності! 
#Дякуємо майстрам виробничого: Юлія Холод, Алена Таран, Світлана Тростогон, Оксана Янковская, Юля Тростогон-Трач, Євгеній Жуль, Віктору Поліщуку.